نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36
1 کیلویی
5 کیلویی
نیم کیلویی

گز لقمه ای 18 درصد پسته فله

۱۷۹.۰۰۰ تومان۱.۵۵۰.۰۰۰ تومان
1 کیلویی
5 کیلویی
نیم کیلویی

گز لقمه ای 18 درصد پسته و بادام فله

۱۴۸.۰۰۰ تومان۱.۲۲۷.۰۰۰ تومان
1 کیلویی
5 کیلویی
نیم کیلویی

گز لقمه ای 28 درصد پسته فله

۲۴۰.۰۰۰ تومان۲.۰۵۰.۰۰۰ تومان
1 کیلویی
5 کیلویی
نیم کیلویی

گز لقمه ای 38 درصد بادام سفارشی فله

۱۹۲.۰۰۰ تومان۱.۶۱۰.۰۰۰ تومان
1 کیلویی
5 کیلویی
نیم کیلویی

گز لقمه ای 38 درصد پسته سفارشی فله

۳۲۰.۰۰۰ تومان۲.۷۳۲.۰۰۰ تومان
1 کیلویی
5 کیلویی
نیم کیلویی

گز لقمه ای 42 درصد پسته ویژه فله

۳۵۰.۰۰۰ تومان۲.۹۹۰.۰۰۰ تومان

خرید و قیمت گز فله کیلویی با بهترین کیفیت

خرید گز فله و کیلویی؛ با بهترین قیمت و کیفیت یکی دیگر از محصولات شاهکار است. گزهای کیلویی و فله از گذشته برای مصارف شخصی در محل کار و منزل خرید گزهای کیلویی مرسوم بوده است.
گزهای فله ای با بسته بندی متالایز رنگی استریل تا 4 ماه تازه می ماندو برای به صرفه تر بودن در خرید به صورت کیلویی عرضه میشوند. گز همواره خوشمزه ترین سوغات شهر اصفهان پوده است. برگزاری مهمانی های عید نوروز و عروسی ها بدون گز کیلویی در اصفهان غیر قابل تصور است. به خصوص گز های سکه ای کیلویی که همه ما با دیدن شان به یاد مراسم های عروسی در گذشته می افتیم و البته هنوز هم در برخی از مهمانی ها بزرگ که خرید گز بسته ای به صرفه نیست از این نوع گز برای پذیرایی از مهمانان استفاده می شود. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که تفاوت گز کیلویی (این مدل گز را در اصطلاح عامیانه با عنوان گز فله ای هم می شناسند)، با گز لقمه ای بسته بندی شده و گز آردی در چیست؟

گز فله ای به صورت کیلیوی فروخته میشود

آیا مواد اولیه ساخت این “گزهای فله ای” با یکدیگر متفاوت است؟ و یا برای پخت هر کدام از روش خاصی بهره می گیرند؟ تمامی این سوال ها به همراه مطالب دیگری را در خلال این مطلب پاسخ می دهیم و در مورد انواع گز کیلویی و گز فله ای، خرید و قیمت گز فله توضیحاتی را به شما خوانندگان عزیز ارائه می کنیم. پس در ادامه همراه ما باشید.

معرفی گز کیلویی (خرید انواع گز فله ای)

نام های متفاوتی که بر روی هر کدام از این گزها گذاشته شده است، از نوع شکل و بسته بندی گز وام می گیرد و ارتباطی به نوع پخت و مواد اولیه آن ندارد. چرا که نوع پخت و مواد اولیه در همه گزها یکسان است و اگر تفاوت در مغزیجات استفاده شده یا وجود ماده انگبین و بیدمشک در گز بود، برای آن نام هایی مانند گز بادامی، گز پسته ای، گز انگبینی و گز بیدمشکی به کار می بردند. اما مقصود ما در این مطلب، معرفی گز فله ای است که به صورت کیلویی به فروش می رسد و می تواند شامل تمامی گزهایی که در بالا نامشان را ذکر کردیم، بشود. بنابراین اگر مایلید تا راجع به انواع گز کیلویی و مدل فروش آن اطلاعاتی را کسب کنید، در ادامه همراه ما باشید.

خرید گز کیلویی لقمه ای

گز کیلویی لقمه ای: اولین مورد از لیست ماست. پیش از این هم در دسته بندی گز لقمه ای و انواع آن، به معرفی این مدل گز پرداخته ایم. اما برای کسانی که این مطلب را مطالعه نکرده اند، توضیحات کوتاهی را در رابطه با نحوه بسته بندی و وجه تسمیه ان بیان می کنیم.

گز لقمه ای پس از پخت در سینی های مخصوص قنادی قرار می گیرد و درون یخچال قرار می گیرد تا سرد شود. وقتی به اندازه کافی سرد شد و حالت چسبندگی نداشت، برای برش زدن آماده می شود. در این مرحله گز را به ابعاد مشخصی (و به صورت مستطیلی یا مربعی شکل) برش می زنند و سپس داخل بسته بندی های پلاستیکی قرار داده و درب آن را وکیوم می کنند.

خرید گز کیلویی لقمه ای اصفهان با بهترین قیمت

حالا دو روش برای فروش این گز لقمه ای وجود دارد. اول اینکه گز را در جعبه های نیم کیلویی و یک کیلویی بسته بندی کنند. دوم اینکه گز را در کیسه های بزرگ چند کیلویی بریزند و جلوی پیشخوان فروشگاه های به صورت کیلویی به فروش برسانند. روش اول فروش گز به صورت بسته بندی است که در اغلب فروشگاه ها می بینیم. اما مدل دوم، روش فروش گز کیلویی به صورت فله ای است که در گذشته به این شکل انجام می شده و خبری از جعبه های مقوایی و شکیل چوبی نبوده است. طعم و مزه گز کیلویی هیچ تفاوتی با گز بسته بندی شده ندارد. برخی تصور می کنند ک فروش گز فله ای به این دلیل است که این خوراکی مدت زمان زیادی را در مغازه مانده و ممکن است تاریخ انقضای آن گذشته باشد. این تصور نیز اشتباه است و گز کیلویی هم مانند گز بسته بندی مشتری های خاص خودش را دارد. برای مثال قدیمی تر ها  مثل پدربزرگ ها و مادربزرگ های ما این مدل گز را بیشتر می پسندند، چرا که از گذشته گز فله ای می خریدند و اکنون با گز های بسته بندی شده بیگانه اند.

خرید گز سکه ای فله ای در اصفهان

حالا که با گز لقمه ای کیلویی و نحوه فروش آن آشنا شدید، نوبت به معرفی گز سکه ای کیلویی می رسد. همانطور که در ابتدای متن نیز به آن اشاره کردیم، گز های سکه ای پای ثابت عروسی ها و مهمانی ها در قدیم بوده اند. این گز ها در سینی های پلاستیکی چیده می شدند و هنوز هم در بسیاری از قنادی ها به خصوص قنادی های قدیمی تر- به همان سبک و سیاق فله ای فروخته می شوند. از این جهت به این مدل گز، سکه ای کیلویی می گفتند که برش آن به صورت دایره ای بود. خرید گز سکه ای فله ای چه در گذشته و چه امروزه مرسوم است. در فروشگاه گز شاهکار نیز می توانید انواع گز فله ای را با قیمتی عالی سفارش دهید.

خرید انواع گز کیلویی پسته ای، بادامی و مخلوط

گز های کیلویی نیز مانند گز های بسته بندی انواع مختلفی دارند و مغزیجات متفاوتی به عنوان مکمل در آن ها استفاده می شود. نوع و درصد مغزیجات استفاده شده در گز کیلویی، سبب تفاوت قیمت آن با انواع دیگر آن می شود. برای اینکه با انواع گز فله ای مغزدار آشنا شوید، توضیح کوتاهی را راجع به هر یک آماده کرده ایم.

گز کیلویی پسته ای

گز کیلویی پسته ای بسته به درصد مغز استفاده شده در آن، قیمت های متفاوتی دارد. اما به طور کلی این مدل گز، گران تر از سایر گز‌های بادامی و گز مخلوط فله ای است. گز فله ای پسته ای از 18 درصد تا 48 درصد موجود است. که به گز قله پسته ای 48 درصد، گز نصف و نصف نیز می گویند. چرا که در فرمول تهیه این گز، نصف مواد تشکیل دهنده آن مغز پسته و باقی مواد شامل گلاب، گلوکز و یا گزتگبین است.

گز کیلویی بادامی

گز کیلویی بادامی از دیگر انواع گز فله ای است که قیمت مناسب تری نسبت به گز پسته ای دارد. در زمان طبخ این گز، تنها از مغز بادام استفاده کرده اند که طعم بسیار عالی به آن داده است. گز بادامی فله ای نیز درصد های مختلفی دارد. 18 درصد، 28 درصد، 38 درصد و 48 درصد؛ که هر چه درصد مغز استفاده شده در گز کیلویی بالاتر برود، قیمت آن نیز طبیعتا بیشتر می شود.

گز کیلویی مخلوط

گز کیلویی مخلوط از دیگر انواع گزهای لقمه ای فله است که به صورت کیلویی به فروش می رسد. در دستور پخت این گز، درصد مشخصی از مغز پسته و درصد مشخصی از مغز بادام را با هم مخلوط کرده و این مدل گز کیلویی را تولید می کنند. قیمت این مدل گز، از گر کیلویی پسته ای کمتر و از گز کیلویی بادامی بیشتر است. اگر قصد خرید گز کیلویی مخلوط را دارید، باید بدانید که این کدل گز، درصد های متفاوتی از مغز در آن به کار رفته و از 18 درصد تا 48 درصد متغیر است.

اگر قصد خرید و استعلام قیمت گز کیلویی مخلوط را دارید، با شماره تماس های درج شده در سایت تماس حاصل فرمایید. این مدل گز، بهترین نوع گز کیلویی برای پذیرایی از مهمانان در عروسی ها و مجالس دیگر است.

مزایای خرید گز فله ای

تا به حال به این فکر کرده اید که بسته بندی گز هر چقدر هم زیبا باشد، چه استفاده ای برای ما دارد؟ در واقع ما با همان خوراکی خوشمزه داخل بسته بندی کار داریم و جعبه مقوایی گز را پس از تمام شدن آن، دور می اندازیم. پس لزومی ندارد که حتما گز جعبه ای خریداری کنیم و در برخی موارد، گز کیلویی حتی گزینه بهتری است. در این بخش قصد داریم به معرفی مزایای گز فله ای بپردازیم. در ادامه با ما همراه شوید.

مزایای خرید گز فله ای قیمت مناسب آن است

صرفه اقتصادی بیشتر در خرید گز فله ای

در بخش های پیشین به این موضوع اشاره کردیم که خرید گز کیلویی سکه ای برای پذیرایی در مهمانی ها و مجالس مرسوم است. اما دلیل آن را حالا می گوییم. خرید گز کیلویی از نظر هزینه به صرفه تر است و دیگر شما هزینه دیزاین، جعبه گز و غیره را نمی پردازید. در حالیکه گزهای کادویی که بسته بندی شیک و شکیلی دارند، بخاطر داشتن همین ویژگی هاف قیمت بسیار بالاتری نسبت به گز فله ای دارند.

صرفه جویی در مصرف کاغذ

هر کالای کاغذی که مصرف می کنیم، درختان زیادی برای تولید آن قطع شده است. خرید گز فله ای این حسن را دارد که دیگر شما مانند خرید گز جعبه ای، مقوا و کاغذی را خریداری نمی کنید که به آن نیازی ندارید و پس از مدتی هم دور می اندازید.

مناسب برای مهمانی های پر جمعیت

همانطور که در مورد اول ذکر کردیم، گز کیلویی به دلیل صرفه اقتصادی بیشتر، گزینه مناسب تری برای پذیرایی در مهمانی هاست. همچنین می توانید نوع مخلوط یا بادامی آن را تهیه کنید که به سود شماست.

فروش گز آردی کیلویی

اگر تا به اینجای مطلب را با دقت خوانده باشید، متوجه شده اید که ما هیچ صحبتی از گز کیلویی آردی یا فروش گز آردی فله ای نکرده ایم. اما چرا؟ واقعیت امر این است که گز آردی به دلیل ساختار و تزیین آن با آرد، به صورت فله ای قابل فروش نیست و شکل و شمایل خود را از دست می دهد. گز های لقمه ای که به صورت کیلویی به فروش می رسد، داخل بسته بندی وکیوم قرار دارد؛ اما هیچ گاه نمی توان گز آردی را در بسته بندی های وکیوم شده قرار داد. چون زیبایی ظاهری خود را از دست می دهد. بنابراین به همین دلیل است که گز آردی به صورت فله ای یا همان کیلویی به فروش نمی رسد.

قیمت گز کیلویی اصفهان

قیمت گز کیلویی به عوامل مختلفی همچون نوع آن، درصد مغز، مواد اولیه به کار رفته در هنگام پخت و غیره بستگی دارد. اما چیزی که مشهود است، این است که قیمت این گز نسبت به گز جعبه ای و بسته بندی شده بسیار مناسب تر است و شما می توانید گز فله ای را در برخی از قنادی ها و فروشگاه های گز پیدا کنید.

سوالات شما

چه میزان میتوانیم گز فله سفارش دهیم؟

شما در خرید و سفارش گز های فله ای به صورت کیلویی هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

تفاوتی در کیفیت گز فله ای وجود دارد؟

به هیچ عنوان هیچ تفاوتی از نظر کیفیت و مواد اولیه وجود ندارد و اختلاف قیمت به خاطر بسته بندی محصول است.

گز آردی به صورت فله فروخته میشود؟

خیر گز آردی به خاطر نوع فرمولاسیون ساخت و نوع نگهداری در آرد فقط به صورت بسته بندی فروخته می شود.

خرید اینترنتی گز کیلویی اصفهان

اگر عاشق این خوراکی خوشمزه هستید و دوست دارید آن را فقط از شهر اصفهان بخرید، می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی از فروشگاه گز شاهکار اصفهان انجام دهید. گز کیلویی لقمه ای در انواع مدل های پسته ای، بادامی و مخلوط در این فروشگاه موجود است و می توانید سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید.

انواع محصولات موجود علاوه بر گز فله و کیلویی در سایت شامل سوهان، گز لقمه ای در بسته های نیم کیلویی و یک کیلویی، گز آردی پسته ای و مخلوط، گز کادویی با درصد مغز بالا است. برای مشاهده محصولات و اطلاعات از قیمت آن ها، و خرید به دسته بندی مربوط به هر محصول در وبسایت مراجعه فرمایید.