نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

خرید گز کادویی؛ در جعبه های فلزی، چوبی زیبا که به اصطلاح به آنها گز مجلسی و پذیرایی نیز گفته می شود یک تحول متفاوت در صنعت تولید گز های کادویی در جعبه های لوکس و زیبای چوبی، ترمه، فلزی به شمار می آید. معمولاً در جعبه های گز کادویی از گز های با درصد بالای پسته استفاده میشود که این هدیه خوشمزه را با ارزش تر نماید. از نظر کیفیت و مزه گز مجلسی یا همان “گز کادویی” فرق چندانی با سایر گز های درصد بالای پسته ندارد، فقط به علت داشتن جعبه های ارزشمند ساخته شده از چوب، فلز و حتی ترمه و خاتم  ارزش این سوغات ایرانی را چندین برابر کرده و گز را برای هدیه دادن به یک محصول با ارزش تبدیل کرده است.

انواع گز مجلسی و کادویی

در دسته بندی گز های مجلسی و کادویی معمولاً این محصولات به دو بخش اصلی تقسیم میشوند و هر بخش نیز به زیر دسته های دیگر، در خصوص گز های کادویی نو.ع دسته بندی اصلی آنها درصد پسته استفاده شده در گز است، که معمولاً در درصدهای28 و 33 و38 و 42و 43 تقسیم بندی میگردد.خب پر واضح است که ما اگر جعبه های لوکس گز های کادویی را تقسیم بندی نکنیم درصد مختلف پسته در این جعبه ها خود به خود باعث اختلاف قیمت میگردد. البته این ویژگی نیز وجود دارد در شرایط حال حاضر اقتصادی هر شخص میتواند بر اساس توان مالی خود و سوغاتی که تصمیم به بردن ان دارد گز مد نظر خود را در جعبه های جذاب انتخاب نماید.

گز مجلسی و پذیرایی در جعبه زیبا چوبی

بعد از اینکه با درصد های مختلف در گز های کادویی آشنا شدیم وقت ان رسیده این گز ها را از نظر بسته بندی دسته بندی کنیم. شناخته شده ترین نوع گز های کادویی گز های مجلسی جعبه چوبی هستند این نوع گز های پذیرایی نسبت به سایر گز های کادویی هم تنوع بیشتری در درصد بالای پسته دارند و هم از نظر طراحی و جعبه چوبی خود قیمت مناسب تری نسبت به ترمه و خاتم دارند. گز های کادویی جعبه چوبی در درصد های 28 42 و 43 درصد تولید و عرضه شده است که در این مدل گزهای جعبه چوبی  جعبه صندوقچه یک گز مجلسی لوکس با جعبه ای خاص و زیبا می باشد.

نوع دیگر بسته بندی در جعبه های کادویی پذیرایی گز گز های جعبه فلزی هستند که نسبت به گز های جعبه چوبی محبوبیت نسبتاً کمتری دارند که این امر فقط بخاطر تفاوت قیمت چوب و فلز به کار رفته در جعبه های گز کادویی میباشد. گز شاهکار همواره سعی کرده اصالت گز اصفهان را حفظ کند و این محصول که خواستگاهی دیرینه در شهر اصفهان داشته است و با خون و احساس مردم اصفهان اجین شده است را با جعبه های خاص که مختص به شهر اصفهان است عرضه کند. در مجموعه گز های کادویی شاهکار 2 نمونه گز کادویی مجلسی وجود دارد که دو نماینده سوغات شهر اصفهان در خود جای  داده است که شما یک گز با کیفیت 43 درصدی را در دو جعبه زیبایی کادویی ساخته شده از ترمه و خاتم برای عزیزانتان به یادگار میبرید.

سوالات شما

گز مجلسی و کادویی چه فرقی با گز عادی دارند؟

از آنجای که از اسم این محصول مشخص است گز های مجلسی و کادویی فقط بسته بندی شیک تر و زیبا تری دارند.

آیا از جعبه گز چوبی میتوانم استفاده دیگری کنم؟

شما در اختیار کامل هستید که هر استفاده ای از جعبه های کادویی خود کنید

تفاوت قیمت گز کادویی با عادی چقدر است؟

بسته به انتخاب شما گز های کادویی در بسته بندی چوبی فلزی ترمه وخاتم تولید میشود که معمولا اختلاف قیمت فقط در نوع بسته بندی است.

خرید گز کادویی در جعبه مجلسی

ما سعی کردیم در دسته بندی گز های کادویی تنوع نسبتاً خوبی برای شما ایجاد کنیم تا با خیال راحت و مقایسه قیمت ها و طرح های جذاب گز های لوکس پذیرایی یک گز مجلسی به انتخاب خود در جعبه های ترمه فلزی و چوبی خرید نمایید.