نمایش دادن همه 6 نتیجه

نمایش 9 24 36

نوروز نماد زندگی و نوید بهار برای ما ایرانیان است . چه زیبا که زنده شدن طبیعت را جشن میگیریم و آن روز را آغاز تقویم خود قرار میدهیم . از سنت های مهم ما ایرانیان در عید نوروز ، دید و بازدید از دوستان و عزیزان است. شیرینی نوروزی در این دید و بازدید ها ، جزء جدایی نا پذیر مهمانی های نوروز است .

مردم نواحی مختلف شیرینی های مخصوص به خود را دارند . کرمانشاهی ها نان خرمایی و کاک دارند ، خراسانی ها شیرینی مربایی و اصفهانی ها هم به گز معروف اند . به جرئت میتوان گز اصفهان را محبوب ترین و فراگیر ترین شیرینی سنتی ایرانی دانست  . شاید هیچ شیرینی ایرانی دیگر را مثل گز پیدا نکنید که به اروپا و حتی آمریکا مرتب صادر شود . صادرات گز بخاطر بسته بندی بروز این خوراکی نسبت به شیرینی های سنتی دیگر است . گز لقمه ای که از سال 1380 به بازار عرضه شد ، در روند فراگیر شدن گز نقش مهمی داشت . قبلا گز آردی بیش از 15 روز تازه نبود ولی با وجود گز لقمه ، میتوانستیم گز را به مدت 4 ماه نرم و تازه نگه داریم . همین ماندگاری بالا ، گز اصفهان را پایه ثابت هر شیرینی فروشی و آجیل فروشی در ایران قرار داد.

نوروز گز شاهکار

پکیج های شیرینی نوروزی 1402

گز شاهکار هم تصمیم گرفته اسفند هر سال بهترین گز های خود را با تخفیف بالا و قیمت درب کارخانه به صورت پکیج های شیرینی نوروزی عرضه کند . این پکیج ها که تنوع بالایی در میزان و نوع مغز دارند برای تمامی اقشار جامعه مناسب هستند . از پکیج های اقتصادی گرفته تا پکیج های لوکس همگی به قیمت درب کارخانه عرضه میشوند .

انواع پکیج های نوروزی

پکیج های نوروزی در دو نوع اقتصادی و لوکس دسته بندی میشوند . پکیج های اقتصادی گز هایی با مغز کمتر دارند و جایگرین خوبی برای شیرینی های خشک نوروزی به حساب می آیند . پکیج های لوکس که با اسم جواهرات از برنز تا الماس دسته بندی شده اند برای پذیرایی عالی و مهمان های ویژه شما بهترین گزینه اند . بسته بندی خوب در کنار تازگی خرید از کارخانه تجربه شیرینی از گز شاهکار برای شما رقم میزند.

انواع گز اصفهان:

گز اصفهان انواع مختلفی دارد . در اصلی ترین دسته بندی ، میتوان گز را به دو نوع آردی و لقمه ای تقسیم بندی کرد . گز آردی به شیوه کاملا سنتی ، پس از پخت در آرد نگهداری و بسته بندی میشود و طعم جالبی دارد . گز آردی برای افرادی که به گلوتن حساسیت دارند مناسب نیست و اون دسته افراد میتوانند گز لقمه ای تهیه کنند که فاقد لگلوتن است . گز آردی هم بر اساس نوع مغز و نوع رایحه ای که دارد انواع مختلفی دارد . گز آردی پسته ای ، گز آردی بادامی ، گز آردی زعفرانی ، گز آردی انگبینی و گز آردی عسلی که هر کدام طعم خاص و طرفداران خاص به خود را دارند .

گز آردی 38 درصد پسته سکه ای

نوع دیگر گز ، گز لقمه ای یا گز بسته بندی نام دارد . این مدل گز به از ابتدای دهه 70 در ایران تولید شده است ، ماندگاری بالایی دارد . در حالت عادی گز آردی تا 45 روز تازه و نرم بود و پس از آن کم کم خشک میشد . اما گز لقمه ای با بسته بندی مدرن تر تا 4 ماه تازه است . گز لقمه ای مناسب برای پذیرایی و مهمانی هاست و کثیف کاری گز آردی را ندارد . میتوانید همیشه چند عدد گز در جیب یا کیفتان نگه دارید .

گز لقمه ای هم بر اساس مغز و رایحه انواعی دارد : گز لقمه زعفرانی ، گز لقمه ای بادامی ، گز لقمه ای گردویی ف گز لقمه ای انگبینی ، گز لقمه ای بدون شکر  و… که هر کدام طرفداران به خصوص خود را دارد . همچنین این گز ها با درصد های مختلف مغز هم از 18 درصد تا 42 درصد تولید میشوند .

گز لقمه ای شاهکار شیرینی نوروزی

سوهان اصفهان یا سوهان قم ؟

از لحاظ فنی سوهان قم به سوهان آردی و سوهان اصفهان به سوهان عسلی معروفه . در ترکیبات اصلی سوهان قم ، آرد جوانه گندم دیده میشه ، ضخیمه ، چربه و از حق نگذریم بسیار خوشمزه است . اما در ترکیبات اصلی سوهان اصفهان ما عسل را داریم ، این سوهان ، نازک و ترد است و لای دندان گیر نمیکند . شاید مشکل همیشگی ما با سوهان همین گیر کردن لای دندان بوده که در سوهان عسلی اصفهان این مورد دیده نمیشود . در مجموعه گز شاهکار ما فقط 1 نوع سوهان عسلی مخصوص تولید میکنیم که از زعفران ، عسل ، هل و خلال پسته و بادام تهیه میشود .

سوهان عسلی زعفرانی

آیا گز ها تازه و نرم است ؟

شما مستقیم از کارخانه خرید میکنید و محصول ارسالی شما تولید همان روز است.

هزینه ارسال چقدر است ؟

هزینه ارسال به هر نقطه از ایران 28هزار تومان است و معمولا 3 روزه به دست شما میرسد.

امکان ارسال سریع تر از 3 روز هست ؟

بله در صورتی که مایل باشید با هزینه 100ت سفارش شما تحیول ترمینال شده و 1 روزه به شهر شما میرسد.